• slidebg1

Yönetim

Türkiye optik pazarının en önde gelen temsilcisi olarak Eyma Optik, 10. Yılını geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor. inceleri bir aile ÅŸirketi kimliğinde, ama özgüven, kaliteye verdiği değer ve hizmet anlayışı sayesinde bugün kurumsal bir değere ulaşmış ve aynı zamanda pazara yön veren bir isim..

Türkiye optik pazarının en önde gelen temsilcisi olarak Eyma Optik, 10. Yılını geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor. iinceleri bir aile ÅŸirketi kimliğinde, ama özgüven, kaliteye verdiği değer ve hizmet anlayışı sayesinde bugün kurumsal bir değere ulaşmış ve aynı zamanda pazara yön veren bir isim.

Gözlük camı çerçevesi Ã¼retimi son derece zor, deneyim ve özveri gerektiren bir dal olduğu için bizim içimizde ayrı bir önemi var. Tıpkı gözlük markalarımızda olduğu gibi, Eyma Optik her yıl yakaladığı büyüme ivmesini sürdürebilmek için tüm olanaklara sahip. Sunulan hizmeti, kaliteyi ve ürün teknolojimizi arttırmak için her türlü gayreti sarf edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın, ve hatta bekentilerin ötesinde bir performansa herkes hazır olsun.

Başarıya giden yolda, yolun, özenli ve özverili çaba ve katkılarından dolayı değerli çalışanlarımıza ve bizleri bu yolda destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Eyyüp USTA
Eyma Optik A.Ş.