• slidebg1

Hakkımızda

EYMA OPTÄ°K SAN TÄ°C LTD ŞTÄ°., 2004 yılında kurulmuştur.Eyma Optik; Marka tescilleri kendisine ait EWOX, LOOSE, CASTANER, CODENTRY markalarını bünyesinde bulundurmakta optik çerçeve ve güneş gözlüğü ürünlerinin Türkiye satış ve pazarlama sorumluluğunu üstlenmiştir, gözlük çerçevesi ve gözlüklerinin ithalat, pazarlama ve servisini tamamen kendisi yapmaktadır. Türkiye çapında bulunan 1000in üzerindeki satış noktasıyla tüketicilerin ürünlerine ulaşmalarını son derece kolaylaştırmıştır.Eyma optik 10 yılın vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Türkiye optik sektöründe hizmet vermektedir. 2500 optik çerçeve serisini alternatif renk seçenekleri ve modern tasarım çizgisi ile showroomlarında sergilemektedir. Her yıl 500den fazla optik çerçevesini ve 150den fazla gözlüğü tasarımını kreasyonuna eklemektedir.

Misyonumuz

Toplam kalite yönetimi felsefesi ışığında; Müşterilerimiz ile iletişimi ileri teknoloji kullanarak artırmayı, müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için , sürekli yenilenmeyi, ekonomik değerler ışında sürekli büyümeyi , verimliliği artıracak yöntemleri çalışanları ile birlikte bulmayı kendisine ilke edinmiştir .

Vizyonumuz

Kalite standartlarına uygun ürünlerle, kaliteli hizmet vermek, Türkiye optik sektörün de innovasyon ve tecrübelerden gelen bilgi birikimi ile rekabeti üst seviyede tutan yönetim bilincine sahip, yerli üretim olanaklarını geliştirerek, istihdamı arttırmak ve uluslar arası arenada Türk marka bilinci ve kalitesini yükseltmektedir...